A.Vogel Prostasan 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: A.VOGEL
A.Vogel Prostasan je doplněk stravy s obsahem čistého extraktu z plodů palmy Serenoa repens, která přispívá k udržení zdravé prostaty a normální funkce močové soustavy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

485

Cena za 100 g: 970 Kč

O produktu

50129771

Osvědčená péče pro zdravou prostatu a močové cesty. A.Vogel Prostasan obsahuje čistý extrakt z plodů Saw palmeta (Serenoa repens). Serenoa repens je palma keřovitého vzrůstu, která se vyskytuje v jihovýchodních oblastech USA. Její tmavé plody v podobě bobulí obsahují olej bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny. Pozitivně ovlivňuje zdraví prostaty a pomáhá zmírňovat související potíže s močením. Příznivě ovlivňuje také reprodukční systém. Společnost A.Vogel AG je jeden z největších výrobců fytoterapeutik ve Švýcarsku, založena Alfredem Vogelem s výrobním procesem, který zajišťuje zachování aktivních složek rostlin. Garance švýcarské kvality od roku 1923.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tobolku denně po jídle.

Složení

Extraktu z plodů Serenoa repens (Sabalis serrulatae) 320 mg v jedné tobolce.

Voda, extrakt z plodů Serenoa repens (extrakční poměr 9-12:1, 96% ethanol), želatina, glycerol (zvlhčovadlo) , sorbitol (sladidlo), oxidy a hydroxidy železa (barvivo).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je určen pro dospělé a starší muže. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Neužívejte současně s léky typu warfarin, který zpomaluje srážení krve. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.