Zdravotnické prostředky

Abfarmis Rouška 3-vrstvá jednorázová 50 ks

Značka: ABFARMIS
  • ABFARMIS Rouška je jednorázová ochranná rouška s flexibilní gumičkou, která se skládá se ze 3 vrstev. Pomáhá chránit uživatele před kapénkovou infekcí a minimalizuje šíření infekce.
NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 100 ml Při nákupu produktů z kategorie Respirátory, roušky a ústenky v minimální hodnotě od 18 Kč vč. DPH do 58 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 100 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 200 ml Při nákupu produktů z kategorie Respirátory, roušky a ústenky v minimální hodnotě 59 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 200 ml za 0,01 Kč.
299

O produktu: Abfarmis Rouška 3-vrstvá jednorázová 50 ks

50124035

Úvod

3-vrstvá jednorázová ochranná rouška z netkané textilie. Chrání uživatele před kapénkovou infekcí a minimalizuje šíření infekce. Je vybavena flexibilní gumičkou, která se přizpůsobí každé velikosti hlavy. Horní strana je zesílená pro lepší přilnutí k obrysu obličeje. Rouška je vyrobena dle normy EN 14683 a za kontroly řízení kvality dle normy IDO. Neobsahuje latex.

Hlavní vlastnosti:

  • zesílená horní strana pro lepší přilnutí
  • měkké flexibilní gumičky k pohodlnému uchycení za uši
  • bakteriální filtrace (BFE): 98% dle EN 14683

Složení

Netkaná textilie.


Použití

Rouškou si zakryjte ústa a nos a ujistěte se, že mezi vaším obličejem a rouškou nejsou žádné mezery.


Upozornění

Před nasazením ústní roušky použijte desinfekci na bázi alkoholu nebo si umyjte ruce mýdlem a vodou.  Jakmile je rouška vlhká, vyměňte ji za novou. Roušky na jedno použití znovu nepoužívejte. Roušku sundávejte zezadu (nedotýkejte se přední části roušky), roušku ihned vyhoďte do uzavřeného koše a očistěte si ruce desinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem a vodou. Během nošení se roušky nedotýkejte, pokud tak učiníte, očistěte si ruce dezinfekcí na bázi alkoholu nebo mýdlem a vodou.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.