Farmax ActiLac 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FARMAX
Actilac® je přípravek obsahující kombinaci 8-mi kmenů mikroorganismů včetně bifidobakterií a laktobacilů.
269

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu: Farmax ActiLac 30 tobolek

50042042

Actilac® je přípravek obsahující kombinaci 8-mi kmenů mikroorganismů včetně bifidobakterií a laktobacilů. Jedná se o doplněk stravy obsahující životaschopné mikroorganismy. Celkové množství životaschopných bakteriálních kmenů je firmou garantováno i po 2-letém skladování ≥4 x 108 cfu/cps.

Složení – složky v 1 tobolce
Kmeny bakterií: Bifidobacterium lactis biotyp A, Bifidobacterium lactis biotyp B, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactococcus Lactis

Celkem: 6,16 mg/cps

Doporučené dávkování:
1 tobolka 1 – 2x denně při jídle.

Celkové složení tobolek:
Kukuřičný škrob (zahušťovadlo), maltodextrin (nosič), inulin, chlorid draselný (želírující látka), síran hořečnatý (plnidlo), kmeny bakterií, fruktózový oligosacharid, amylasa (enzym), vanilkový prášek (látka zvýrazňující chuť a vůni), síran manganatý (plnidlo)

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Chraňte před teplem a světlem. Uchovávejte v suchu, při teplotě do 25º C. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Balení:
30 tobolek

Zdroj: www.farmax.z


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.