Doplněk stravy

Adelle Davis Lipozomální Glutation příchuť ananas 200 ml

Adelle Davis Lipozomální Glutation příchuť ananas obsahuje přirozeně se vyskytující tripeptid glutation v tekuté lipozomální formě, která umožňuje vysokou vstřebatelnost a nezatěžuje žaludek.

519

Cena za 100 ml: 259,50 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Adelle Davis Lipozomální Glutation příchuť ananas 200 ml

50132999

Úvod

Glutation v tekuté lipozomální formě. Adelle Davis Lipozomální Glutation příchuť ananas obsahuje přirozeně se vyskytující tripeptid glutation. Skládá se ze tří aminokyselin – cysteinu, glutamátu a glycinu. Zvlášť významně je zastoupen v našich játrech, jako hlavním detoxikačním orgánu. Glutathion patří k nejvýznamnějším antioxidantům v lidském organismu. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku, dokáže sám sebe regenerovat v játrech a opět se aktivovat. Glutathion má svoji specifickou vůni, za kterou vděčí sirnaté složce ve svém složení. A právě síra působí jako lapač nežádoucích látek nacházejících se v našem těle včetně volných radikálů, jedů a těžkých kovů. Je obsažen také v některých potravinách, především v zelenině, mase i ovoci. Lipozomální forma je lépe vstřebatelná ve střevě a využitelná pro organismus, nezpůsobuje žaludeční nevolnost. Neobsahuje lepek. Bez GMO. 100 % vegan.

Co je lipozomální forma?

Lipozomální forma má až 6x vyšší vstřebatelnost než běžné formy (kapsle, tablety, prášek). Samotný glutation je obalený lipozomy neboli mikročásticemi tuku. Tento ochranný obal zabezpečí, že molekula glutationu se dostane neporušená až do krve, odkud se snadno vstřebává přímo do buněk. Zdrojem lipozomů (lipidů) je geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecitin. Kromě toho tato forma nezatěžuje žaludek.


Dávkování

Užívejte 1 čajovou lžičku 2x denně. Můžete přimíchat do vody či jakéhokoliv nápoje.


Složení

Glutation 500 mg v doporučené denní dávce.

L-glutation, demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecithin, sorban draselný; přírodní příchuť: ananas, stévie.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před otevřením dostatečně protřepejte, po otevření uchovávejte v lednici. Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obilí a arašídy. Neobsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.