Adiel Maca Negra Forte 90 kapslí

50109655

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

375

O produktu

Maca horská je rostlina rostoucí pouze v chráněných vysokohorských oblastech Peru. Sušený mletý kořen macy (Lepidium Meyenii) pomáhá regulovat hormonální procesy v těle. Příznivě působí na hypotalamus, hypofýzu, nadledvinky, slinivku břišní a štítnou žlázu. Má blahodárné účinky na plodnost, odolnost, energii, vitalitu a libido. Díky tomu je označována jako “peruánská viagra”. Kořen maca dovážíme přímo od výrobce z Peru, a proto vám můžeme nabídnout nejvyšší možnou kvalitu. Celulózové kapsle jsou vhodné také pro vegetariány a vegany a snadno se polykají.

  • Maca dodává organismu potřebné vitaminy a minerály. Je zdrojem fytoestrogenu. Pomáhá při menstruačních potížích a je účinným pomocníkem v období menopauzy.
  • Maca negra je nejsilnější a nejkvalitnější druh, který je typický svojí černofialovou barvou. Černá maca navíc působí na paměť, odbourává stres a dlouhodobé vyčerpání
  • Černou macu doporučujeme především ženám v menopauze, sportovcům i psychicky vytíženým osobám.
  • Lepidium meyenii (Maca) příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu, vytrvalost a napomáhá mužské i ženské plodnosti

Dávkování:

Užívejte 2-3 kapsle denně, ideálně před jídlem.Přípravek doporučujeme užívat pravidelně a dlouhodobě. Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny.

Složení:

100% čistý prášek maca horská (Lepidium Meyenii), černá resp. fialová odrůda hlívy.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry
Značka Adiel
Forma Kapsle
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594189994073
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější