Adiel Maca Negra Forte 90 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

429

O produktu

Maca horská je rostlina rostoucí pouze v chráněných vysokohorských oblastech Peru. Sušený mletý kořen macy (Lepidium Meyenii) pomáhá regulovat hormonální procesy v těle. Příznivě působí na hypotalamus, hypofýzu, nadledvinky, slinivku břišní a štítnou žlázu. Má blahodárné účinky na plodnost, odolnost, energii, vitalitu a libido. Díky tomu je označována jako “peruánská viagra”. Kořen maca dovážíme přímo od výrobce z Peru, a proto vám můžeme nabídnout nejvyšší možnou kvalitu. Celulózové kapsle jsou vhodné také pro vegetariány a vegany a snadno se polykají.

  • Maca dodává organismu potřebné vitaminy a minerály. Je zdrojem fytoestrogenu. Pomáhá při menstruačních potížích a je účinným pomocníkem v období menopauzy.
  • Maca negra je nejsilnější a nejkvalitnější druh, který je typický svojí černofialovou barvou. Černá maca navíc působí na paměť, odbourává stres a dlouhodobé vyčerpání
  • Černou macu doporučujeme především ženám v menopauze, sportovcům i psychicky vytíženým osobám.
  • Lepidium meyenii (Maca) příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu, vytrvalost a napomáhá mužské i ženské plodnosti

Dávkování:

Užívejte 2-3 kapsle denně, ideálně před jídlem.Přípravek doporučujeme užívat pravidelně a dlouhodobě. Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny.

Složení:

100% čistý prášek maca horská (Lepidium Meyenii), černá resp. fialová odrůda hlívy.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.