516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

AEG PHE 5670 Pedikúra

Vyprodáno
AEG PHE 5670 Pedikúra

AEG PHE 5670 Pedikúra

50099564
Elektronika
549 Kč 649 Kč

Společnost AEG vytvořila brusku na tvrdou kůži, která vám pomůže zbavit své nohy odumřelých kožních buněk, ztvrdlé kůže i bolestivých mozolů. V balení naleznte dva válečky, takže přístroj můžete používat i s dalším členem rodiny.

Zobrazit kategorii Pilníky na nohy » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Udržujte svá chodidla hebká a hladká. S bruskou na tvrdou kůži s výkyvnou hlavou od značky AEG půjde o záležitost chvilky. Zařízení efektivně odstraňuje mozoly a ztvrdlou kůži a zanechává vaše nohy jemné na dotek a krásné na pohled.

Omyvatelná hlavice

Základ brusky tvoří omyvatelná hlavice. Na ni nasadíte jeden ze dvou vyměnitelných válečků. Každý z nich má jinou barvu, takže se o používání jednoho přístroje můžete podělit s dalším členem rodiny, a to zcela hygienicky. Zařízení se snadno ovládá díky ergonomicky tvarované rukojeti, která vám přesně padne do dlaně.

Viditelné účinky

Hned po prvním použití si všimnete razantních změn ve kvalitě a hebkosti svých nohou. Přístroj je mnohonásobně efektivnější než běžné kovové škrabky, a navíc je jeho provoz i bezpečnější. Během chvilky odstraníte z chodidel suchou a tvrdou kůži, která vás trápila dlouhé roky. Přístroj lze kromě nohou použít i na drsnou kůži v jiných částech těla, například na rukou. V balení nechybí čisticí kartáček. Přístroj funguje bezdrátově s využitím dvou 1,5V baterií, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit samostatně.

Kategorie produktu

Parametry

Značka AEG
EAN 4015067206971

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.