AEG PHE 5670 Pedikúra

Elektronika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Udržujte svá chodidla hebká a hladká. S bruskou na tvrdou kůži s výkyvnou hlavou od značky AEG půjde o záležitost chvilky. Zařízení efektivně odstraňuje mozoly a ztvrdlou kůži a zanechává vaše nohy jemné na dotek a krásné na pohled.

Omyvatelná hlavice

Základ brusky tvoří omyvatelná hlavice. Na ni nasadíte jeden ze dvou vyměnitelných válečků. Každý z nich má jinou barvu, takže se o používání jednoho přístroje můžete podělit s dalším členem rodiny, a to zcela hygienicky. Zařízení se snadno ovládá díky ergonomicky tvarované rukojeti, která vám přesně padne do dlaně.

Viditelné účinky

Hned po prvním použití si všimnete razantních změn ve kvalitě a hebkosti svých nohou. Přístroj je mnohonásobně efektivnější než běžné kovové škrabky, a navíc je jeho provoz i bezpečnější. Během chvilky odstraníte z chodidel suchou a tvrdou kůži, která vás trápila dlouhé roky. Přístroj lze kromě nohou použít i na drsnou kůži v jiných částech těla, například na rukou. V balení nechybí čisticí kartáček. Přístroj funguje bezdrátově s využitím dvou 1,5V baterií, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit samostatně.

Parametry
Značka AEG
EAN 4015067206971