Alete BIO Příkrm špagety + rajčata + mozzarella 8m+ 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete špagety s rajčaty a mozzarellou je hotový zeleninový příkrm, určený pro děti od 8. měsíce. Chutné jídlo pro malé i větší děti. Bez konzervantů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111200

Hledáte chuťově zajímavý, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotové zeleninové jídlo Bio Alete špagety s rajčaty a mozzarellou chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Příkrm je určen pro děti od 8. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. *Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • hotový zeleninový příkrm s těstovinami pro děti od 8. měsíce
  • špagety s rajčaty a mozzarellou
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • praktické balení, stačí jen zamíchat a ohřát

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Zelenina* 50,8 % (rajčatový protlak* 52 %, mrkev* 35 %, cuketa* 13 %), odstředěné mléko*, voda, vařené těstoviny* 5,5 % (voda, krupice z tvrdé pšenice*, sušený vaječný bílek*), cibule*, rýžová krupice*, sýr mozzarella* (z kravského mléka*) 2,7 %, strouhaný tvrdý sýr*, řepkový olej*, slunečnicový olej*, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), bazalka*, oregano*

*z ekologického zemědělství

Upozornění:

Minimální trvanlivost do: viz boční strana víčka. Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.