Alife Beauty and Nutrition Cellu Complex 60 kapslí

Doplněk stravy

Alife Beauty and Nutrition Cellu Complex obsahuje kombinaci astaxanthinu, fucoxanthinu a extraktu z jehličí korejské borovice. Pro krásnou a pevnou pokožku.
Skladem na e-shopu
425 ušetříte 74 Kč

Původní cena 499 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 499 Kč

Cena za 100 g: 1 328 Kč

O produktu

50129368

Řešení problémových partií v jakémkoliv věku. Přípravek Cellu Complex obsahuje přírodní látky astaxanthin, fucoxanthin a extrakt z jehličí korejské borovice, které jsou důležité pro krásný a pevný vzhled pokožky. Ocení ho zejména osoby s nadváhou nebo obezitou a kosmetickými projevy celulitidy.

Hlavní složky:

  • fucoxanthin je karotenoid, barvivo obsažené v mořských řasách Kombu (Laminaria japonica)
  • astaxanthin je karotenoidní barvivo ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis, které má řadu příznivých účinků na lidský organismus
  • extrakt z jehličí korejské borovice (Pinus koraiensis Siebold) je zdrojem mono nasycených mastných kyselin a látek fenolického charakteru, které mají vysokou antioxidační kapacitu

Dávkování

Užívejte pravidelně 1x denně 1 tobolku.

Složení

Extrakt z jehličí borovice korejské 200 mg, astaxanthin 8 mg, fucoxanthin 6 mg. Pomocné látky: HPMC tobolky, dextrin/Nutriose® plnivo.

Extrakt z jehličí korejské borovice (Pinus koraiensis Sieb) 10:1, Astaxanthin (Haematococcus pluvialis) řasa 5%, fukoxanthin z mořské řasy Kombu 10% (Laminaria japonica), dextrin/Nutriose® plnivo, HPMC tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza).

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.