Čaje a čajové směsi

Allnature Matcha Premium BIO 100 g

Značka: ALLNATURE
5.0

Allnature Matcha Premium BIO se vyrábí z jemně mletých čajovníkových lístků z první jarní sklizně. Povzbuzuje koncentraci a je příjemným společníkem v práci i ve chvílích volna.

Velikost balení
185

Cena za 100 g: 185,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Allnature Matcha Premium BIO 100 g

50138178

Úvod

Osvěžující nápoj Allnature Matcha Premium BIO se vyrábí z čajovníkových lístků z první jarní sklizně, které se pěstují výhradně na zastíněných plantážích. Díky šetrnému zpracování bez fermentace si uchovává antioxidanty a další cenné látky prospěšné našemu tělu. Popíjení zeleného čaje povzbuzuje tělo i ducha, a tak je šálek matcha příjemným společníkem během pracovního dne i ve chvílích relaxace. 

Čajovník neboli Camellia sinensis

  • zlepšuje koncentraci
  • přináší osvěžení a snižuje pocit únavy
  • podporuje kognitivní a duševní zdraví
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • působí jako antioxidant

Složení

100 % prášek z lístků čajovníku (Camellia sinensis). Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sezamu a skořápkových plodů.


Použití

Pokud si zakládáte na tradiční přípravě použijte misku s metličkou a vyšlehejte 2-3 lžičky práškového čaje s malým množstvím horké vody (cca 75 °C). Jakmile jasně zelená pěna po chvilce zhoustne, dolijte vodu do 200 ml. Nemíchejte kovovou lžičkou. Rychlejší variantou pro všední den je roztřepání prášku v shakeru. K dostatečnému přísunu antioxidantů postačí 2 porce čaje denně.


Upozornění

Nepodávejte dětem do 4 let. Těhotné a kojící ženy mohou čaj konzumovat pouze v omezeném množství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.