Allnature Moringa 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Listy moringy obsahují 8 esenciálních mastných kyselin, přírodní proteiny, beta karoten, vitamín E, vápník, polyfenoly a kyselinu listovou. Allnature Moringa je navíc v RAW kvalitě.
155

Cena za 100 g: 194 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50096200

Moringa je strom, který sice pochází z podhůří Himalájí, ale dnes se pěstuje i v subtropických a tropických pásmech. Moringa má ceněné listy, které obsahují významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové, vařené i sušené a nejcennější na nich je až 30% podíl proteinů, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin, vitamín E, beta karoten, kyselinu listovou, polyfenoly nebo vápník. Moringa patří mezi zelené potraviny a superpotraviny. Prášek moringa ve formě tablet je skvělým doplňkem stravy vegetariánů, veganů i sportovců, právě kvůli vysokému obsahu bílkovin.

Hlavní vlastnosti:

  • tablety s obsahem listů moringy
  • obsahuje téměř 30 % proteinů
  • zvlášť vhodný pro vegany, vegetariány a sportovce

Dávkování

2 tablety denně.

Složení

Moringa prášek, stabilizátor (arabská guma).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku, která představuje 2 tablety denně. Přípravek není vhodný pro děti mladší 3 let. Uchovávejte proto mimo dosah dětí. Produkt je doplňkem stravy a nejedná se o náhradu pestré stravy. Vzhledem k tomu, že produkt nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, ale pouze doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.