Allnature Rozchodnice Rhodiola rosea bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

98 ušetříte 41 Kč

Původní cena 139 Kč, sleva 29%

Cena za 100 ml: 196 Kč

O produktu

Rozchodnice růžová je chráněná léčivá bylina rostoucí vysoko v horách. Její léčivé účinky znali už naši předci, především v severských zemích a Rusku. Svou účinností je přirovnávána k ženšenu. Tradiční medicína ji považuje za opravdu silný adaptogen, tedy prostředek, zvyšující odolnost organismu a poskytující celému tělu vyrovnanost, harmonizaci a zlepšení schopnosti odolávat změněným podmínkám. Obsahuje široké spektrum flavonoidů, polyfenoly a mnoho minerálních látek, mezi kterými je zastoupen zinek, mangan i stříbro.

Rozchodnice růžová působí příznivě na kognitivní a duševní výkonnost. Podporuje kondici a fyzický výkon. Zároveň působí jako antioxidant a přispívá k normálnímu trávení. Příznivě působí na srdce a cévní systém (okysličení).

 

Dávkování

Užívejte 3x denně 1-2 ml (15-30 kapek).

Složení

50–100 mg extraktu rozchodnice, 12,5–25 mg vitamin C v jedné dávce (1-2 ml).

Voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Upozornění

Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Předávkování může provázet roztěkanost, bolest hlavy, ale i podrážděnost. Nežádoucí účinky po snížení dávky sice rychle mizí, přesto dodržujte doporučené dávkování ke správnému účinku byliny.