Potraviny a nápoje

Allnature Yuzu 550 g

Značka: ALLNATURE

Allnature Yuzu je ovocný koncentrát s kousky dužiny, vhodný k přípravě ledového koktejlu i teplého nápoje. Obsahuje vitamín C, který působí jako antioxidant.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Allnature Yuzu 550 g

50137284

Úvod

Exotické osvěžení s citrusy Yuzu. Toto ovoce, připomínající větší mandarinku, má intenzivnější chuť a vůni než jiné citrusové plody. Allnature Yuzu je ovocný koncentrát s kousky dužiny, vhodný k přípravě ledového letního koktejlu i teplého nápoje. Jeho neodolatelné aroma pozvedne chuť chlazeného dezertu, hodí se do zmrzlin a ovocných pohárů i jako základ dresinku. Obsahuje velké množství vitamínu C, který podporuje imunitu a působí jako antioxidant.

Hlavní vlastnosti

  • svěží chuť a intenzivní citrusové aroma
  • vhodné k přípravě teplých i studených nápojů
  • obsahuje vitamin C

Složení

1 porce obsahuje: 70 % koncentrované citrusy Yuzu (50 % citrus Yuzu, cukr), cukr, med (5 %), pitná voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina askorbová, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza. Vitamín C 140 mg (175 % RHP – referenční hodnoty příjmu).


Použití

Do sklenice o obsahu 250 ml přidejte 35 g koncentrátu – jednu plnou polévkovou lžíci a zalijte horkou nebo studenou vodou. Důkladně promíchejte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.