Pharma Activ AloeLive Detox 1000 ml

Doplněk stravy

Šťáva z aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Napomáhá čištění a detoxikaci organismu a normálnímu trávení. Přispívá k přirozené obranyschopnosti a působí jako antioxidant.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50073919

AloeVeraLife Detox Vám pomůže s detoxikací celého organismu. Obsahuje šťávu z aloe a výtažky z listů artyčoku, zeleného čaje, kopřivy a výtažky z kořene pampelišky a z hořkého pomeranče. AloeVeraLife Detox je doplněk stravy se sladidly steviolglykosidy, které se získávají z listů stévie.

Šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jeho získávání zaručuje úplné zachování všech vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu – uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

  • Šťáva z aloe obsahuje řadu aktivních látek. Napomáhá čištění a detoxikaci organismu a normálnímu trávení. Přispívá k přirozené obranyschopnosti a působí jako antioxidant.
  • Výtažek z artyčoku podporuje funkci jater, jejichž správná činnost napomáhá procesu očišťování organismu a přispívá k normálnímu trávení. Příznivě působí na krevní lipidy a kontroluje tak tělesnou hmotnost.
  • Výtažky ze zeleného čaje a kopřivy podporují odstraňování přebytečné vody z těla. Výtažek ze zeleného čaje přispívá také ke snížení chuti k jídlu.
  • Výtažek z pampelišky napomáhá normální činnost žaludku a jater, pozitivně působí na metabolismus sacharidů. Přispívá ke správné funkci močových cest.
  • Výtažek z hořkého pomeranče prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a tím podporuje proces hubnutí.  

Dávkování:

Dospělí užívají 50 ml (5 polévkových lžic) denně.

Složení:

Šťáva z aloe 30 ml, výtažek z listů artyčoku 50 mg, výtažek z listů zeleného čaje 50 mg, výtažek z listů kopřivy dvoudomé 50 mg, výtažek z kořene pampelišky lékařské 50 mg, výtažek z hořkého pomeranče 50 mg v maximální denní dávce 50 ml.

Šťáva z aloe (Aloe barbadensis), xylitol (stabilizátor), xanthanová guma (zahušťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyselosti), výtažek z listů artyčoku (Cynara scolymus), výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), výtažek z listů kopřivy (Urtica dioica), výtažek z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum off.), výtažek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), koncentrát pomerančové šťávy, sorban draselný (konzervační látka), steviolové glykosidy (sladidlo).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.