516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

ALUMINAID Náplasti na popáleniny Mini balení 3ks

Vyprodáno
ALUMINAID Náplasti na popáleniny Mini balení 3ks

ALUMINAID Náplasti na popáleniny Mini balení 3ks

50093436
Kosmetika
240 Kč

Aluminaid náplasti na popáleniny poskytují rychlou úlevu od bolesti z popálení. Patentovaná technologie odvádí teplo z postiženého místa, snižuje bolest a zabraňuje dalšímu poranění.

Zobrazit kategorii Náplasti na popáleniny » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Představujeme vám Aluminaid, speciální náplasti, které vám okamžitě uleví od bolesti a ošetří popálené místo.

Jak se správně zachovat, když už k popálenině dojde?

Pokud se jedná o menší popáleninu 1. a 2. stupně, můžete postižené místo zchladit pod tekoucí studenou vodou. Aby to však mělo efekt, je potřeba místo chladit po dobu minimálně 30 minut. Během této doby ale stále dochází k poškození kůže vlivem nadměrné teploty. Řešení přináší Aluminaid - speciální náplast s hliníkovou fólií přiložíte na postižené místo a necháte působit. Hliníková fólie a hydrogelová vrstva ochladí popáleninu během několika sekund a minimalizuje tak riziko vzniku puchýře. Ošetření popáleniny pomocí náplasti Aluminaid je 32x rychlejší než při použití studené vody, gázy či nylonu. Rychlé a efektivní. Jak jednoduché!

Jak Aluminaid funguje?

Náplasti Aluminaid obsahují speciální hliníkovou vrstvu, která funguje na principu absorpce tepelné energie a odvádí přebytečné teplo z postiženého místa. Aby byl tento proces efektivnější, využívá Aluminaid speciálně tvarované hliníkové fólie (tzv. Pokročilá geometrie Aluminad), která je složena z okem neviditelných kuželovitých výstupků, díky nimž je plocha odvádějící teplo mnohanásobně větší. Dochází tak k rychlému vyrovnání teploty a ochlazení tělesné tkáně. Bolest ustupuje a snižuje se pravděpodobnost vzniku puchýře a následné jizvy.

Spodní vrstva náplasti není lepivá a na rozdíl od gelových náplastí nezanechává na pokožce nepříjemný lepivý povlak. Snadno a bezbolestně ji odstraníte.

Náplasti Aluminaid jsou vyráběné v několika velikostech. Speciální náplasti určené na konečky prstů, na klouby prstů rukou a čtvercové náplasti dvou velikostí určené k ošetření větších a menších popálenin na těle. Každá náplast je zabalena zvlášť ve sterilním obalu. Použití náplastí Aluminaid je velmi snadné a rychlé.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Aluminaid
EAN 8885011800168

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.