Amilk Bifido 1, 600g

Amilk Bifido 1, 600g

50090588
Kojenecká výživa počáteční
Více o legislativě
199 Kč 332 Kč / 1 kg
Amilk
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 39 lékárnách
doručíme do 386 lékáren po celé ČR.

Amilk Bifido stupeň 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni.

Podrobné informace o produktu

Amilk Bifido stupeň 1 byl vyvinut nutričními specialisty na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby splňoval výživové požadavky kojenců od narození do 6 měsíců věku, kteří nemohou být kojeni. Směs je obohacena o nenasycené mastné kyseliny DHA/ARA a nukleotidy.


Nukleotidy
Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus kojence důležité.

DHA/ARA – nenasycené mastné kyseliny
DHA/ARA jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus kojence důležité.

Důležité upozornění:
Mateřské mléko je svým složením a kvalitou nejpřirozenější výživou kojenců. Amilk Bifido stupeň 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Řiďte se radami vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. S dovršením 6. měsíce věku vašeho dítěte nebo se zavedením příkrmů je vhodné přejít na pokračovací mléčnou kojeneckou výživu Amilk Bifido stupeň 2, která je vyvinuta tak, aby vyhovovala výživovým potřebám kojenců od 6. do 12. měsíce.

Složení výrobku:
Demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), rostlinné tuky (palmový olej, řepkový olej, sójový olej), odstředěné mléko, maltodextriny, minerální látky (fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, citran sodný, chlorid hořečnatý, hydroxid draselný, difosforečnan železitý [ze sóji], uhličitan vápenatý, síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran měďnatý, síran manganatý), rybí olej (zdroj DHA) (mléko a sója), olej Mortierella alpina (zdroj ARA) (mléko), emulgátor (sójový lecitin), vitaminy (C, PP, B5, A, K, B1, D, B6, B2, B9, H, B12), taurin, L-fenylalanin, antioxidanty (askorbyl palmitát, tokoferoly) (ze sóji), nukleotidy (adenosin 5’-monofosfát, cytidin 5’-monofosfát, guanosin 5’-monofosfát, inosin 5’-monofosfát, uridin 5’-monofosfát), cholinchlorid, L-tyrosin, L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis), inositol.

Výrobce: Dr. Max Pharma Ltd., First Floor Roxburghe House, 273-287 Regent Street, London, W1B 2HA, UK
Země původu: Francie

Balení:
600 g (2 x 300 g)

Více informací na www.amilk.cz
 

Parametry produktu

Značka Amilk Pro koho 0-6 měs
EAN 3551100827143

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.