516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Amilk Bifido 2 kojenecká výživa 600 g 6–12 měsíců

Vyprodáno
Amilk Bifido 2 kojenecká výživa 600 g 6–12 měsíců

Amilk Bifido 2 kojenecká výživa 600 g 6–12 měsíců

50090587
Kojenecká výživa pokračovací: Více o legislativě
269 Kč 448 Kč / 1 kg
Amilk

Amilk Bifido stupeň 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa vhodná pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců.

Zobrazit kategorii Mléka » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Amilk Bifido stupeň 2 byl vyvinut nutričními specialisty na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby splňoval výživové požadavky kojenců od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku. Směs je obohacena o Bifidobacterium lactis, komplex vitaminů a minerálů, nenasycené mastné kyseliny DHA/ARA a nukleotidy.
 

Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium lactis je bakterie mléčného kvašení, podobná těm, které se vyskytují v mateřském mléce a trávicím traktu plně kojených dětí.

Komplex vitaminů a minerálů
Vitaminy A, D a železo přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B1, B2 a B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy.

Nukleotidy
Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus kojence důležité.

DHA/ARA – nenasycené mastné kyseliny
DHA/ARA jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus kojence důležité.

Důležité upozornění:
Mateřské mléko je svým složením a kvalitou nejpřirozenější výživou kojenců. Amilk Bifido stupeň 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa vhodná pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců, slouží jako součást smíšené stravy a není určena jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Řiďte se radami vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. S dovršením 1 roku věku vašeho dítěte je vhodné přejít na sušenou mléčnou výživu pro malé děti Amilk Bifido stupeň 3, která je vyvinuta tak, aby vyhovovala výživovým potřebám malých dětí od 1 do 3 let.

Složení výrobku:
Odstředěné mléko, laktóza (mléko), rostlinné tuky (palmový olej, řepkový olej, sójový olej), maltodextriny, demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka), syrovátka (z mléka), minerální látky (uhličitan vápenatý, síran hořečnatý, hydroxid draselný, difosforečnan železitý [ze sóji], síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran měďnatý, síran manganatý), rybí olej (zdroj DHA) (mléko a sója), olej Mortierella alpina (zdroj ARA) (mléko), emulgátor (sójový lecitin), vitaminy (C, E, PP, B5, A, K, B1, B6, D, B9, B2, H, B12), cholinchlorid, taurin, antioxidanty (askorbyl palmitát, tokoferoly) (ze sóji), nukleotidy (adenosin 5’-monofosfát, cytidin 5’-monofosfát, guanosin 5’-monofosfát, inosin 5’-monofosfát, uridin 5’-monofosfát), inositol, L-tryptofan, L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis).

Výrobce: Dr. Max Pharma Ltd., First Floor Roxburghe House, 273-287 Regent Street, London, W1B 2HA, UK
Země původu: Francie

Balení:
600 g (2 x 300 g)

Více informací na www.amilk.cz
 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Amilk
EAN 3551100827150

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.