Anshen Jiannao Ye doplněk stravy 安神健脑液 100ml

Anshen Jiannao Ye doplněk stravy 安神健脑液 100ml

50096479
Doplněk stravy Více o legislativě
299 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem u dodavatele

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Anshen Jiannao Ye doplněk stravy 安神健

Interní skupina: výkon, únava a erekce

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

  • ženšen pravý – kořen a oddenek: duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres; fyzický výkon a stav - kyselina mléčná; erekce; antioxidant;
  • šalvěj červenokořenná – kořen: duševní zdraví / kognitivní funkce, paměť;
  • klanopraška čínská – plod: adaptogen- stres; antioxidant; normální trávení a funkce jater, pročištění; normální funkce dýchacího systému; tonikum - podpora mentální pohody;
  • sedoulek japonský – kořen a oddenek;
  • kustovnice čínská – plod;

Přídatné látky: benzoan sodný, konzervant, cukr

Dávkování: doporučená denní dávka je 10 ml (1 lahvička) 3x denně

Specifikace balení: 10 ml/lahvička, 10 lahv./balení

Čisté množství potraviny: 100ml

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Sedoulek je v našich zeměpisných šířkách známý a používaný především akvaristy. Jedná se o oblíbenou akvarijní rostlinu. Avšak Český herbář z roku 1899 o něm uvádí: "Sedoulek (Ophiopogon), a sice hroznatý, roste na Japanu. Kořen zadělává se do cukru, načež užívá se za sálep. Též se dává proti úplavici, proti prsním neduhům, proti nemocím zažívacího ústrojí aj." Český herbář už ale nevysvětluje, že pod "prsními neduhy" se míní též srdeční nemoci a angina pectoris.

Zdroj: http://adaptogeny.cz/plantae/sedoulek-japonsky-ophiopogon-japonicus-thunb-ker-gawl-13042.aspx

 

Působení dle tradiční čínské medicíny:

Tato směs bylin dle TČM ochlazuje horko RE a uklidňuje podrážděnost. Zahřívá střední ohniště a rozptyluje chlad. Vyživuje krev a uklidňuje ducha SHEN, řeší zklidnění, únavu a nespavost i stres. Rozhýbává krev a rozprouďuje blokády krve. Směs posiluje a harmonizuje krev.

Popis: v Tradiční Čínské medicíně používán k obnovení vitální energie.

Použití:  dle Tradiční Čínské medicíny pomáhá k obnovení vitální energie (qi), obohacuje krev i další tělní tekutiny a pomáhá k celkovému duševnímu zklidnění. Může pomoci ke zlepšení problémů způsobených nespavostí, působit proti únavě a zapomínání.

Uchovávání: uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Pro koho Dospělý EAN 6938706201695

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.