Apicold thyme sirup 100 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

135

Cena za 100 ml: 135 Kč

O produktu

Apicold thyme sirup s medem, tymiánem a tinkturou z propolisu. Tymián příznivě působí na dýchací systém. Zmírňuje podráždění horních cest dýchacích, pomáhá při nachlazení, kašli i bolesti v krku.

Propolis je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Surovinu k tvorbě propolisu sbírají včely na rostlinách produkujících pryskyřičné látky. Při zpracování mísí nasbíranou hmotu s výměšky hlavových žláz. Je složen přibližně z 55 % pryskyřice, 30 % včelího vosku, 10 % aromatických a éterických olejů a 5 % pylu, obsahuje řadu vitaminů a minerálů. Sirup mohou užívat děti od 4 let a dospělí.

Dávkování

Děti ve věku od 4 do 12 let užívají 5 ml sirupu 3x denně po jídle. Děti starší 12 let a dospělí užívají 5 ml sirupu 3-5x denně po jídle a v případě potřeby dalších 5 ml před spaním.

 

Složení

Med 48 %, voda, alkoholová tinktura z listů tymiánu 1:6 (Thymus vulgaris) 3,14 %, alkoholová tinktura z propolisu 2,0 %, konzervační přísady: benzoát sodný, sorban draselný.

 

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pro zdraví je důležitá pestrá strava a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte, pokud máte alergii na včelí produkty nebo na kteroukoliv složku výrobku. Není určeno pro děti do 4 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.