Drogerie

Ariel Color Prací gel 4,5 l 90 praní

Značka: ARIEL
5.0

Prací gel Ariel Color šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Umožňuje praní při nízkých teplotách i ve studené vodě.

Skladem na e-shopu
449
Doprava zdarma

O produktu: Ariel Color Prací gel 4,5 l 90 praní

50146353

Úvod

Prací gel Ariel Color šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Neulpívá na prádle a zanechává ho dokonale svěží a čisté. Technologie COLD BOOST umožňuje praní i při snížení teploty nebo přímo ve studené vodě. Tkaniny perte na obvyklý prací cyklus. Gel obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných), je velmi jemný k pokožce i k životnímu prostředí. 

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty
  • neulpívá na prádle
  • udržuje stálou barvu i tvar oblečení
  • biologicky rozložitelné složení
  • funguje i při nízké teplotě

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, mýdlo, enzymy, benzisothiazolinone, parfémy, citronellol, geraniol.


Použití

Balení o objemu 4,6 l vystačí na 90 praní. Řiďte se dle dávkování na obalu. Gel můžete nanést pomocí zelené odměrky přímo na skvrny a až poté vložit prádlo do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte odměrku s přípravkem do bubnu pračky. Z důvodu ochrany životního prostředí nemají odměrku všechny lahve. Odměrka je dostupná zdarma na webové stránce ariel.info.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. P501 Odstraňte obsah či obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.