Aromatica Arnikový gel s měsíčkem 100 ml

Kosmetika

Značka: AROMATICA
Aromatica Arnikový gel s měsíčkem k regenerační masáži po svalové a kloubní zátěži či regeneraci pokožky v místech pohmožděnin, výronů, otoků a otlaků.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

O produktu

50135918

Regenerační bylinný gel. Aromatica Arnikový gel s měsíčkem je vhodný k regenerační a uvolňující masáži po nadměrné svalové a kloubní zátěži či při poúrazových stavech pohybového aparátu. Podporuje zklidnění a regeneraci pokožky v oblasti namožených svalů, kloubů a vazů. Bylinné extrakty napomáhají regeneraci pokožky v místech pohmožděnin, výronů, otoků a otlaků. Gel se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Výsledek

  • vhodný k regenerační masáži po nadměrné fyzické námaze
  • vhodný k regenerační a uvolňující masáži při nadměrné svalové a kloubní zátěži či při poúrazových stavech pohybového aparátu
  • podporuje zklidnění a regeneraci pokožky v oblasti kloubů, svalů a vazů
  • bylinné extrakty napomáhají regeneraci pokožky v místech vzniku otoků a otlaků
  • vhodný k úlevné masáži při pocitu unavených nohou

Složení

Arnikový gel mimo jiné obsahuje: slunečnicový olej, extrakt z květů arniky horské, extrakt z měsíčku lékařského, levandulovou silici.

Upozornění

U osob s citlivou pokožkou doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství gelu. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte při alergii na arniku.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.