Aromatica Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100 ml

Doplněk stravy

Značka: AROMATICA
Echinacea a zázvor pozitivně ovlivňují obranyschopnost organizmu a pomáhají chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Vhodné v období podzimních chřipek či oslabené imunitě.
Skladem na e-shopu
184 ušetříte 61 Kč

Původní cena 245 Kč sleva 25%

Cena za 100 ml: 184 Kč

O produktu

50071795

Tinktura z květů třapatky nachové, která podporuje imunitu. Aromatica Echinacea se zázvorem bylinné kapky je vhodné užívat v období podzimních chřipek či oslabení imunitního systému. Třapatka nachová neboli echinacea pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu a pomáhá chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Zázvor lékařský posiluje působení echinacey – poporuje imunitu, předchází vzniku chronických onemocnění dýchacích cest, prohřívá organizmus a zlepšuje tonus a vitalitu. Tinktura je tradiční, léková forma, která zajišťuje maximální koncentraci aktivních látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea a zázvor podporují imunitní systém
  • echinacea a zázvor pomáhají předcházet onemocnění dýchacích cest
  • zázvor zlepšuje tonus a vitalitu

Dávkování

Dospělí a děti od 10 let: 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Před použitím protřepejte.

Složení

Pitná voda, líh rafinovaný kvasný jemný, Echinacea purpurea – třapatka nachová, extrakt zázvor lékařský, emulgátor: E433.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.