Aromatica Ginkgo biloba bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: AROMATICA
Ginkgo podporuje paměťové funkce, normální činnost mozku a přispívá k duševní rovnováze. Má příznivý vliv na periferní oběhový systém a je vhodný při pocitu studených končetin.
Skladem na e-shopu
129

Cena za 100 ml: 258 Kč

O produktu

50000422

Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný podporuje paměťové funkce, normální činnost mozku a přispívá k duševní rovnováze. Má příznivý vliv na periferní oběhový systém a je vhodný při pocitu studených končetin. Vykazuje rovněž antioxidační působení a brání poškozování buněk a tkání volnými kyslíkovými radikály. Aromatica Ginkgo biloba bylinné kapky jsou připraveny ve formě tinktury, tedy lihového výluhu sušených listů. Pečlivá příprava zaručuje dostatečnou koncentraci aktivních látek a zvolená forma umožňuje dobré využití těchto látek organismem.

Hlavní vlastnosti:

  • ginkgo biloba podporuje zachování duševního zdraví
  • ginkgo biloba podporuje periferní oběhový systém
  • ginkgo biloba působí jako antioxidant

Dávkování

3x denně 20 kapek. Denní dávka obsahuje 60 mg sušiny extraktu. Kapky je možno užívat i v nápoji. Před upotřebením protřepejte.

Složení

Pitná voda, líh kvasný rafinovaný jemný, Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) – listy. Tento extrakt obsahuje min. 40 objemových % alkoholu.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Před upotřebením protřepejte. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Může snižovat srážlivost krve. Nevhodné pro pacienty se zvýšenou krvácivostí. Nesmí být užíván během léčby warfarinem. Ukládat mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.