Aromatica Moringa 100 g

Doplněk stravy

Značka: AROMATICA
Koncentrovaný extrakt z listů moringy, který si díky šetrnému zpracování zachovává vysoký podíl obsahových látek. Moringa příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

385

Cena za 100 g: 385 Kč

O produktu

50115788

Výživné listy moringy slouží v asijských a afrických zemích, kde se přirozeně vyskytuje, jako vydatná strava. Poskytují proteiny, vitamíny, minerální látky a další živiny. Pro své mnohostranné využití bývá moringa nazývána stromem života. Aromatica Moringa je koncentrovaný extrakt z listů moringy olejodárné, který si díky šetrnému zpracování zachovává vysoký podíl cenných obsahových látek. Moringa příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi. Vhodné pro vegany. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • koncentrovaný extrakt z výživných listů
  • šetrné zpracování uchovává maximum cenných látek
  • moringa příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi

Dávkování

1,5 odměrky denně (odpovídá cca 0,5 g extraktu). Moringu lze rozmíchat ve studené vodě, smoothie nebo v jiné tekutině.

Složení

Moringa list standardizovaný extrakt 10:1 (Moringa oleifera, Moringa olejodárná). Extrakt splňuje požadavky na mikrobiální čistotu a limity na obsah těžkých kovů a polycyklických aromatických uhlovodíků.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.