Doplněk stravy

Aromatica BIO Pupalkový olej s vitaminem E 50 ml

Značka: AROMATICA

Pupalka příznivě ovlivňuje cholesterol v krvi, prospívá pokožce a zmírňuje nepříjemné projevy blížící se menstruace u žen. Vitamin E je účinným antioxidantem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Aromatica BIO Pupalkový olej s vitaminem E 50 ml

50000415

Úvod

Za studena lisovaný pupalkový olej s vitaminem E, který je účinným antioxidantem. Získávání oleje za studena je šetrná cesta, která pomáhá uchovat maximum obsahových látek v přirozené formě. Pupalkový olej je zdrojem vícenenasycených mastných kyselin a obsahuje minimálně 8 % kyseliny gama linolenové. Pupalka přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, pomáhá udržovat krásnou pokožku a zmírňuje nepříjemné projevy blížící se menstruace u žen.

Hlavní vlastnosti:

  • pupalka přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • pupalka podporuje premenstruační komfort u žen
  • pupalka podporuje přirozenou obranyschopnost
  • vitamin E působí jako antioxidant

Dávkování

3 kávové lžičky, tj. 6 g denně. Uvedená dávka obsahuje 14,4 mg vitaminu E, tj. 120 % referenční hodnoty příjmu. Užívanou dávku je možné zamíchat do jogurtu. Olej je možné aplikovat také zevně.


Složení

Pupalkový olej, vitamín E.


Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém temném místě při teplotě do 20 °C nejlépe v chladničce. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.