Aromatica Sibiřský ženšen bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: AROMATICA
Sibiřský ženšen příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, posiluje organismus v období zvýšené zátěže a rekonvalescence.
159

Cena za 100 ml: 318 Kč

O produktu

50000391

Kapky Aromatica jsou připravovány ve formě tekutého extraktu – tinktury, která nejlépe uvolňuje látky obsažené v Subiřském ženšenu. Ženšen (Eleuterokok ostnitý) působí jako adaptogen, podporuje tělesnou výkonnost, je vhodný při dlouhodobé tělesné zátěži a rekonvalescenci. Také pozitivně působí na duševní výkonnost, podporuje dobrou náladu. Podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu, napomáhá udržovat normální krevní oběh a tlak.

Hlavní vlastnosti:

  • kapky z kořene eleuterokoku připravené macerací v lihu za studena
  • sibiřský ženšen podporuje tělesnou i duševní výkonnost
  • ženšen podporuje imunitu

Dávkování

2 – 3x denně 30 kapek po dobu 2 – 4 týdnů. Doporučená denní dávka obsahuje 11 mg sušiny extraktu. Kapky je možné užívat i v nápoji. Před upotřebením protřepat.

Složení

Pitná voda, kvasný líh jemný rafinovaný, Eleutherococcus senticosus (eleuterokok ostnitý) – kořen. Tento extrakt obsahuje min. 30 obj. % alkoholu.

Upozornění

Výrobek není určený pro děti. Neužívat při přecitlivělosti na složky přípravku. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Přípravek není lékem, proto nemůže nahradit ošetření a léky předepsané lékařem. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.