Annabis Arthrocann Gel na klouby a svaly 75 ml

Kosmetika

Značka: ANNABIS
Annabis Arthrocann Gel na klouby a svaly je vhodný k úlevné masáži při svalové únavě po sportu či jiné fyzické námaze. Obsahuje koloidní stříbro a konopný olej.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
269

O produktu

50063761

Konopný gel s koloidním stříbrem k masáži pokožky zad a oblastí svalů a kloubů. Annabis Arthrocann Gel na klouby a svaly je vhodný k úlevné masáži při svalové únavě po sportu či jiné fyzické námaze. Masáž konopným gelem Arthrocann je také vhodným doplňkem při rehabilitaci po operacích a zlomeninách. Obsahuje koloidní stříbro, kafr a rostlinné extrakty z kaštanu koňského a kostivalu. Má konzistenci, která se snadno roztírá, nemastí a rychle vstřebává.

Výsledek

  • gel k úlevné masáži po sportu a fyzické námaze
  • obsahuje koloidní stříbro, kafr a olej z konopných semen
  • s kostivalem a kaštanem koňským
  • rychle vstřebává a nemastí
  • vhodný i pro vegany

Složení

Arthrocann Gel na klouby a svaly mimo jiné obsahuje: bio konopný olej a extrakt z konopných semen, kafr, Bio olivový olej, extrakt z kaštanu koňského, extrakt z kostivalu lékařského, olej z kajeputu, olej z tymiánu obecného, koloidní stříbro.

Použití

Nanášejte na pokožku 3-4x denně. Mezi jednotlivými aplikacemi dodržujte odstup nejméně 3 hodiny.

Upozornění

Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Nepoužívejte na sliznice a v okolí očí! Po si aplikaci vždy důkladně omyjte ruce mýdlem a vodou. Gel není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.