Ekomedica Artyčok 99,8% šťáva 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Extrakt z listů květního lůžka artyčoku, který harmonizuje střevní trakt, pomáhá při nadýmání, přispívá k normální funkci jater a pročištění organismu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50076669

Extrakt z listů květního lůžka artyčoku, který harmonizuje střevní trakt, pomáhá při nadýmání, přispívá k normální funkci jater a pročištění organismu. EkoMedica ARTYČOK výtažek z artyčoku je získáván z listů květního lůžka artyčoku nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je tak určen co nejširšímu spektru konzumentů. Artyčok je rostlina původem ze Středomoří. Obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v květním lůžku. Je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti, pomáhá při trávení, přispívá k normální funkci jater, podporuje detoxikaci organismu.


Dávkování

Užívejte 10 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Složení

Voda, extrakt z listů květního lůžka artyčoku, kyselina citrónová (regulátor kyselosti).

Maximální denní dávka 20 ml výrobku obsahuje 5,9 g extraktu z listů květního lůžka artyčoku, což odpovídá obsahu 15 mg cynarinu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality. BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.