Astina MIGROSTOP 30 kapslí

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Astina v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

149

Cena za 100 g: 671 Kč

O produktu

Novinka pro hlavu, nervy, podporu psychických funkcí a uvolnění při menstruaci. MIGROSTOP obsahuje standardizovaný extrakt tradičně využívané byliny Tanacetum parthenium (též Chrysanthemum parthenicum) obsahující přírodní látky parthenolidy, hořčík (magnesium), vápník (calcium) a vitamin B2 (riboflavin). Přípravek je možno užívat dlouhodobě a současně i s léky na bolest (paracetamol, ibuprofen).

  • Chrysanthemum parthenicum (řimbaba obecná) podporuje uvolnění při menstruačním cyklu, působí jako antioxidant
  • magnesium napomáhá normální funkci nervového systému, normální psychické činnosti a snížení míry únav a vyčerpání
  • kalcium přispívá k normální funkci nervových přenosů
  • riboflavin příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, činnost nervové soustavy a chrání buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí a děti od 10 let užívají 1-3 tobolky denně.

Složení

Chrysanthemum parthenicum 100 mg, calcium 150 mg, magnesium 75 mg, vitamin B2 5 mg v jedné kapsli.

Uhličitan vápenatý, standardizovaný extrakt list Tanacetum parthenium, oxid hořečnatý, mikrokrystalická celulosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, riboflavin, maltodextrin.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 10 let. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.