Kosmetika

Astrid SUN Dětské mléko na opalování OF 50 200 ml

Značka: ASTRID
5.0
  • Astrid SUN Dětské mléko na opalování s OF 50 poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB paprsky. Snadno se vstřebává, hydratuje pokožku a je voděodolný.
279

O produktu: Astrid SUN Dětské mléko na opalování OF 50 200 ml

50135739

Úvod

Dětské mléko na opalování Astrid SUN s SPF 50 poskytuje vysokou ochranu před slunečními paprsky. Snadno se roztírá, vstřebává a zanechává sametově hebkou pokožku bez mastného filmu. Obsahuje D-panthenol a antioxidační komplex (beta-karoten a vitaminy A, E, F), který zabraňuje působení volných radikálů, chrání pokožku před předčasným stárnutím a podporuje hydrataci pleti. Vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. 

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF 30
  • antioxidační účinek
  • klinicky testováno

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci, vyhýbejte se zejména přímým slunečním paprskům. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.