Energy Audiron 30ml

Doplněk stravy

Značka: ENERGY
Energy Audiron je přípravek s originální kombinací extraktu sedmi bylin, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů. Je určen ke vnějšímu použití.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50088721

Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary.

Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy. 

Složení:

Bylinný extrakt, jablečný ocet, myrhový olej, geraniový olej, ricinový olej, vitamín E, Extrakty z bylin: kakost smrdutý (Geranium robertianum), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), kostival lékařský Symphytum officinale), sadec konopáč (Eupatorium cannabinum), lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), jírovec obecný (Aesculus hippocastanum), krvavec toten (Sanguisorba officinalis)

Jak se Energy Audiron používá:

Aplikujte na postižená místa podle potřeby i několikrát denně (kapáním nebo potíráním hygienickým tamponkem s nakapaným Audironem). Ušní obtíže: nakapejte do ucha 1-3 kapky Audironu a zasuňte dovnitř tampon z buničité vaty dostatečně nasáklý Audironem. Když tampon vyschne, proces opakujte. Pro očistu uší: nakapejte do ucha pár kapek Audironu a zbytek roztoku, který volně vyteče z ucha, pouze usušte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.