Nupreme Auricularia extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Houba tradiční čínské medicíny s obsahem hodnotných bioaktivních látek. Extrakt z plodnice s ideálním 30% obsahem polysacharidů.
NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
429

Cena za 100 kusů: 429 Kč

O produktu

50120293

Doplněk stravy s extraktem z jidášova ucha, parazitické houby vyskytující se na kmenech bezu. Auricularia neboli jidášovo ucho se stáčí do tvaru, který opravdu připomíná ušní boltec. Její využití je typické pro čínskou či asijskou kuchyni, ale obsahuje též množství bioaktivních látek (melanin, polysacharidy), díky kterým si našla uplatnění i v tradiční čínské medicíně. Nupreme Auricularia pochází z ekologické produkce v lesnaté oblasti na severozápadě čínské provincie Kuang-tung, která má velmi příznivé enviromentální podmínky. Získaný extrakt z plodnice obsahuje ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti:

  • auricularia je houba tradiční čínské medicíny
  • z čisté ekologické produkce
  • ideální poměr aktivních látek

Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Přípravek je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice Auricularia auricula-judae v želatinových kapslích.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte, pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.