Philips Avent Chránič prsních bradavek small 2 ks + pouzdro

Péče o dítě

Chránič z velmi jemného a tenkého silikonu krásně přilne k citlivému prsu. Vykrojený tvar pro nos a bradu dítěte. Pro velkost bradavky o průměru do 14 mm.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
279

O produktu

50118388

Na počátku kojení, dříve, než bradavky přivyknou zvýšené zátěži mohou být citlivé, bolavé a praskat. Philips Avent Chránič prsních bradavek je vyroben z velmi jemného a tenkého silikonu a krásně přilne k citlivému prsu. Má vykrojený tvar motýlích křídel, aby se při kojení nos a brada dítěte mohly dotýkat pokožky matky a dítě cítilo matčinu vůni. Praktická krabička poslouží k hygienickému uložení i ke sterilizaci, kterou můžete provést v mikrovlnné troubě během 3 minut. Philips Avent Chránič prsních bradavek small je určen pro velkost bradavky o průměru do 14 mm.

Hlavní vlastnosti:

  • z velmi jemného tenkého silikonu
  • vykrojený tvar pro nos a bradu dítěte
  • s praktickým pouzdrem

Použití

Používá se také jako pomůcka, která napomáhá dítěti rozvíjet lepší přisátí v případě anomálií dutiny ústní nebo v případě plochých/vpáčených bradavek matky. Navíc je lze použít ke zmírnění obtíží, když dítě nedokáže sát mléko dostatečně, má neobvyklou techniku sání (tj. slabé sání, malé/předčasně narozené děti) nebo jako nápomoc, aby se dítě dokázalo vypořádat s proudem mléka.

Avent Chránic prsních bradavek small 2 ks + pouzdro

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.