Philips Avent Dudlík Natural 4 rychlý průtok 2 ks

Péče o dítě

Dudlík Philips Avent Natural s rychlým průtokem je speciálně vyvinutý pro děti od 6 měsíců. Je velice pružný a měkký a má široký spirálovitý tvar, který připomíná prs.
225

O produktu: Philips Avent Dudlík Natural 4 rychlý průtok 2 ks

50112301

Hledáte vhodný dudlík pro své miminko? Kojíte a volbou dudlíku chcete kojení zároveň podpořit? Nové dudlíky Natural na láhve Philips Avent Natural svým tvarem a strukturou více připomínají přirozený pohyb a pocit prsu. Materiál je podobnější maminčině pokožce, dudlík je lépe stlačitelný a zároveň více roztažitelný, má zaoblenou špičku a optimalizovaný průtok přizpůsobený věku a potřebám vývojové fáze miminka. Dudlíky umožňují přirozené přisátí podobně jako při kojení díky širokému dudlíku ve tvaru prsu. Rodiče tak mohou prakticky kombinovat kojení a krmení děťátka z lahve.

Kompatibilní s lahvičkami Philip Avent Natural

Okvětní lístky kolem savičky zvyšují pružnost a ohebnost dudlíku, takže je sání příjemnější. Díky inovativnímu dvojitému ventilu dudlíku proudí vzduch do láhve, a ne do bříška dítěte. Dudlík je kompatibilní s lahvičkami Philips Avent Natural. Sání miminka uklidňuje, díky němu se rychleji utiší, mohou odpočívat a častěji setrvávají v poloze na zádech, kterou doporučují dětští lékaři. Dudlíky ze série Natural nabízejí pět různých průtoků pro jednotlivá stádia růstu vašeho děťátka. Věkové určení je přitom pouze orientační, protože každé miminko se vyvíjí jinak. 

Hlavní vlastnosti:

  • pro miminka od 6 měsíců (6m+)
  • antikolikový systém s dvojitým ventilem
  • velmi měkký a pružný dudlík
  • široký dudlík ve tvaru prsu
  • neobsahuje BPA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.