Philips Avent Parní hrnec a mixér

Elektronika

S kombinovaným parním hrncem a mixérem Philips AVENT rychle a jednoduše připravíte chutné domácí dětské příkrmy. Přístroj je skladný a snadno se udržuje.
Skladem na e-shopu
3 950

O produktu

50090984

Příprava dětských příkrmů nebyla nikdy jednodušší. Naservírujte během několika málo chvil zdravé domácí dětské jídlo, po kterém se hned zapráší. Nejprve uvařte v páře ovoce, zeleninu, rybu či maso a poté jednoduše nádobu zvedněte, převraťte a potraviny umixujte. Díky praktické kombinaci hrnce a mixéru nemusíte jídlo nikam přenášet.

Od pyré až po kousky jídla

Zvolte si od velmi jemně umixovaného ovoce a zeleniny, přes kombinaci přísad z masa, ryb a luštěnin až po jídlo obsahující malé kousky. Díky přístroji pro přípravu zdravé dětské stravy 2 v 1 připravíte pestrou stravu pro každou fázi přechodu na tuhou stravu a krmení.

Snadné používání a údržba

Kombinovaný hrnec s mixérem je navržen s ohledem na praktičnost a snadné použití, abyste co nejvíce ušetřili váš čas. Nastavení je intuitivní, hrnec je prostorný, snadno jej naplníte vodou, a i jeho mytí je jednoduché. Přístroj se skládá jen z několika součástí, tudíž se snadno čistí a díky své kompaktnosti se dobře skladuje.

Hlavní vlastnosti:

  • kombinace hrnce a mixéru
  • připravíte pyré i tužší pokrm
  • od kojence až po batole
  • jednoduchá a rychlá údržba
  • šetříte čas i práci

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.