Elektronika

Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Sterilizátor Avent je určen pro použití do mikrovlnné trouby. Vejdou se do něj až 4 lahve, ale lze sterilizovat i dudlíky, příbory atd. Již během 2 minut bude nádobí zbaveno až 99,9 % všech škodlivých bakterií.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

50088639

Pro všechny rodiče malých dětí je určen rychlý parní sterilizátor, který je vhodný na domácí použití, ale díky jeho kompaktnímu designu a nízké hmotnosti jej můžete vzít i na dovolenou nebo na návštěvu přátel či příbuzných, abyste měli pro miminko vždy během chvilky připraveno teplé jídlo rozdělené do lahviček.

Sterilizátor se používá v mikrovlnné troubě a během dvou minut zvládne z dětského nádobí odstranit až 99,9 % škodlivých bakterií.

24 hodin bez bakterií

Sterilizátor je kompatibilní s lahvičkami Avent, najednou můžete dovnitř vložit až čtyři kusy. Pokud po skončení cyklu neotevřete víko, zůstanou lahve sterilní až po dobu 24 hodin. Kromě lahviček lze dovnitř naskládat také odsávačky, dudlíky nebo příbory, takže budete mít jistotu, že vše, s čím vaše miminko přijde do kontaktu, je čisté a bez bakterií.

Sterilizátor je možné využít v jakékoliv mikrovlnné troubě. Podle zvoleného výkonu nastavte délku sterilizace na 2 minuty (1 100 –1 850 W), 4 minuty (850 –1 000 W) nebo 6 minut (500 –800 W).

Technické parametry:

  • Zničí 99,9 % škodlivých baterií
  • Sterilizuje během 2 minut
  • Pojme 4 láhve Philips Avent
  • Pro většinu mikrovlnných trub

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.