Avilut Plus Recordati 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: AVILUT
Přípravek Avilut Plus Recordati pomáhá pečovat o Váš zrak. Obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin, vitaminy C a E, měď a zinek, který je důležitý pro dobrý zrak.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
709

Cena za 100 g: 1 125 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124078

Pro péči o Váš zrak. Doplněk stravy Avilut Plus Recordati obsahuje kombinaci karotenoidů, antioxidantů a vitaminů (lutein, zeaxanthin, vitaminy C a E, měď a zinek) pro podporu dobrého stavu zraku.  Karotenoidy lutein a zeaxanthin jsou přítomny v lidském oku ve žluté skvrně, tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá.

Hlavní složky:

  • zinek je potřebný pro udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
  • vitamin E, zinek a měď přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vitamin C chrání buňky před oxidačním stresem a napomáhá správnému energetickému metabolismu, snižuje míru únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje imunitní systém

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Lutein 13 mg, zeaxanthin 0,15 mg, vitamin C 100 mg, vitamin E ve formě α-TE 40,3 mg, zinek 20 mg, měď 1 mg v jedné kapsli.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Obsahuje sójový lecitin, sójový olej a včelí vosk. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.