AVITA Magnesium Liposomal Plus lipozomální roztok 250 ml

Doplněk stravy

Značka: AVITA
Hořčík v tekuté lipozomální formě. Hořčík zmírňuje únavu, udržuje zdravou nervovou soustavu a podporuje energetický metabolismus a fungování svalů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121945

Hořčík v lipozomální formě. Hořčík se řadí mezi základní minerály lidského těla, je kofaktorem pro více než 300 různých enzymů. Lipozomální formě je lépe vstřebatelná ve střevě a využitelná pro organismus. Hořčík (magnesium) pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus. Navíc působí pozitivně na činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze.


Dávkování

Užívejte 10 ml denně. Lze přimíchat do nápoje. 10 ml obsahuje 200 ml hořčíku.

Složení

Voda (filtrovaná, purifikovaná), sorban draselný 0,2 g, magnézium citrát anhydrát 12,5 g, fosfolipidy 13 g ve 100 ml.

Výživové údaje na 100 ml: Kalorická hodnota (kJ) 443,9, obsah tuku (g) 11,7 - z toho nasycené tuky (g) 1,2, obsah sacharidů (g) 0,7 - z toho cukry (g) 0,5, bílkoviny (g) 0,0, sodík (g) 0,0.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před otevřením dostatečně protřepejte, po otevření udržujte v chladničce a spotřebujte do čtyř až šesti týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.