Zdravotnické prostředky

B. Braun Linovera Emulsion 50 ml

Značka: B. BRAUN

Emulze z hyperokysličených mastných kyselin B. Braun Linovera je určená k prevenci a léčbě bércových vředů (vaskulárních ulcerací), diabetické nohy a dekubitu 1. stupně.

Velikost balení - ml

411
Doprava zdarma

O produktu: B. Braun Linovera Emulsion 50 ml

50131700

Úvod

Emulze z hyperokysličených mastných kyselin B. Braun Linovera je určená k prevenci a léčbě bércových vředů (vaskulárních ulcerací), diabetické nohy a dekubitu 1. stupně. Hyperokysličené esenciální mastné kyseliny obsažené v emulzi Linovera podporují mikrovaskulární perfuzi, což usnadňuje obnovu epidermálních buněk. Tím zvyšují odolnost kůže vůči látkám, které způsobují dekubity. Tyto kyseliny zároveň chrání před třením, snižují křehkost kůže a brání její dehydrataci. Kromě toho díky svému antioxidačnímu působení zmírňují poškození způsobené volnými radikály. Emulze Linovera obsahuje rovněž aloe vera, pupečník asijský a jinan dvoulaločný, které zvyšují účinnost hyperokyslyčených mastných kyselin při ošetření kůže. Aloe vera působí jako zvláčňující a zvlhčující látka a pupečník asijský kůži posiluje a zklidňuje.

Hlavní vlastnosti:

  • emulze s obsahem hyperokysličených mastných kyselin
  • k prevenci a léčbě bércových vředů, diabetické nohy a dekubitů 1. stupně
  • usnadňuje obnovu kožních buněk
  • zvyšuje odolnost kůže
  • chrání před třením
  • snižuje křehkost kůže
  • brání dehydrataci

Složení

Hyperokysličené mastné kyseliny ze slunečnicového oleje. Jinan dvoulaločný. Aloe barbadensis. Pupečník asijský. Výtažek z rozmarýnu. Pomocné látky.


Použití

Prevence dekubitu 1. stupně a ulcerací na dolních končetinách (vaskulárních ulcerací a diabetické nohy): Očistěte rizikové místo nebo ulceraci. Nastříkejte přípravek na očištěnou pokožku a jemně ho konečky prstů vmasírujte do kůže, abyste napomohli rovnoměrnému rozložení a absorbování látky. Přípravek nanášejte na pokožku 2-3x denně, dle pokynu od ošetřujícího personálu. 

Léčba dekubitu 1. stupně a ulcerací na dolních končetinách (vaskulárních ulcerací a diabetické nohy): Očistěte ulceraci sterilním roztokem. Doporučujeme použít fyziologický roztok (0,9%) nebo roztok pro očištění rány jako Prontosan. Důkladně osušte pokožku v okolí kožního poranění. Nastříkejte emulzi Linovera přímo na kůži. Zakryjte postižené místo vhodným krytím jako Askina a/nebo obvazem, aby se rána lépe hojila. Přípravek nanášejte na pokožku 2-3krát denně, dle pokynu od ošetřujícího personálu.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.