Kosmetika

Babé Mléko na opalování Kids SPF50+ 100 ml

Značka: BABÉ
Produktová řada: DÍTĚ

Mléko na opalování Kids SPF50+ od značky Babé poskytuje velmi vysokou ochranu jemné dětské pokožce před UV zářením. Má lehkou texturu, která se snadno nanáší.

485
Ušetříte 20%

Původní cena:  605 Kč  ·  sleva 120 Kč

Nejnižší cena před slevou: 605 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Babé Mléko na opalování Kids SPF50+ 100 ml

50163584

Úvod

Mléko na opalování Kids SPF50+ od značky Babé poskytuje velmi vysokou ochranu jemné dětské pokožce před UV zářením. Má lehkou texturu, která se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Dále kromě velmi vysoké širokospektrální ochrany obsahuje i aktivní látky, které zklidňují pokožku a zjemňují ji. Výsledkem bude dokonale hydratovaná, vláčná a svěží pokožka. Ideální ochrana před sluncem pro nejmenší.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • ohleduplné k dětské pokožce
  • zanechává hydratovanou a vláčnou pleť
  • nezanechává bílé stopy
  • nelepivé a voděodolné

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.