Kosmetika

Babé Super Fluid Color SPF50 50 ml

Značka: BABÉ

Super Fluid Color SPF50 od značky Babé poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Působí i proti modrému světlu z obrazovek. Sjednocuje barvu pleti.

339
Ušetříte 17%

Původní cena:  409 Kč  ·  sleva 70 Kč

Nejnižší cena před slevou: 409 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Babé Super Fluid Color SPF50 50 ml

50163585

Úvod

Super Fluid Color SPF50 od značky Babé poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Má lehkou texturu, snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou. Díky tomu perfektně hydratuje a zvláčňuje namáhanou pokožku při pobytu na slunci. Chrání pokožku na pláži i v kanceláři, jelikož působí proti modrému světlu z obrazovek. Zanechává hedvábně jemnou a svěží pokožku plnou života. Je odolný vůči vodě a neštípe v očích. Vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. 

Hlavní vlastnosti:

  • chrání obličej před UVA-UVB, modrým světlem a IR-A
  • antioxidační účinek
  • sjednocuje barvu pleti
  • chrání pleť před znečištěním
  • zabraňuje předčasnému stárnutí

Použití

Naneste dostatečné množství na ruce a rovnoměrně vmasírujte do pokožky. Pokud se budete vystavovat slunci, aplikujte přípravek 20 minut před sluněním. Aplikujte opakovaně, aby byla vaše pokožka vždy chráněna. Při nadměrném pocení, po koupání nebo otěru naneste znovu. Zabraňte přímému kontaktu s očima.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.