Babybio Dýňová polévka s pastinákem 190 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Ideální porce zeleniny na večeři nebo oběd pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Babybio poléka bohatě zasytí, ale nezatíží bříško vašeho malého strávníka.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
75

Cena za 100 g: 39 Kč

O produktu

50140994

V době, kdy své malé děťátko začínáte seznamovat s pevnou stravou, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba lahodnou Babybio polévku z dýně a pastináku, která je skvělou volbou k večeři pro děti již od ukončeného 6. měsíce, skvěle zasytí, ale nezatíží citlivé dětské bříško. Ať už ale tento příkrm servírujete k obědu nebo k večeři, zaručujeme, že si na něm vaše děťátko pochutná.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 6. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • čistá chuť přírody

Složení

Voda z vaření, dýně* 20 %, pastinák* 15 %, cibulka*, pyré z rajčat*, rýže* 5 %, tymián*, bez přidané soli, bez lepku a mléka
*složky ekologického zemědělství

Použití

Příprava v horké vodě: Kapsičku ponořte na 1 minutu do vroucí vody. Příprava v mikrovlnné troubě: Obsah kapsičky dejte na talířek, přiklopte a vložte do mikrovlnné trouby. Lze ohřívat přímo kapsičku s odstřiženým vrškem. Ohřívejte 30 sekund na střední výkon (600 W).
Dobře promíchejte a před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.