Zdravotnické prostředky

Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks

Značka: BABYSTART
  • Test k jednorázovému domácímu zjištění ženské plodnosti. Ukazatelem ženské plodnosti je pohlavní hormon FSH (folikuly stimulující hormon).

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

349

O produktu: Babystart FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks

50058116

Úvod

Test je určen k jednorázovému domácímu zjištění ženské plodnosti. Ukazatelem ženské plodnosti je pohlavní hormon FSH (folikuly stimulující hormon), který podporuje tvorbu dutinek ve vaječnících obsahujících vajíčka, tzv. folikuly, a také produkci estrogenů. FertilCheck na základě jednoduchého testu určuje přítomnost tohoto hormonu v moči. Test je jednoduchý a rychlý, výsledek určí s přesností 99 %.

Test doporučujeme ženám s nepravidelnou menstruací, ženám, které delší dobu nemohou otěhotnět, a ženám nad 35 let. Hormon FSH stoupá u žen v přechodu, když žena stárne. Vyšší hladina FSH je varování špatné plodnosti. Výsledek testu vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství

Použití:

Vyjměte testovací proužek z ochranné fólie. Sejměte z něj fialový kryt a nasaďte ho na opačný konec pro snadnější držení. Uchopte test za fialový kryt a odkrytou část podržte 10 vteřin v proudu moči. Zamezte styku kontrolního a testovacího okénka s močí. Odkrytou část poté opět uzavřete fialovým krytem a položte na vodorovnou podložku. Počkejte 5 minut na výsledek. Nečtěte výsledky po více než 10 minutách.

  • pozitivní výsledek - máte vysokou hladinu hormonu FSH, testovací čárka (T) je stejné, nebo tmavší barvy než kontrolní čárka (C), opakujte test znovu za 5-7 dní
  • negativní výsledek –nemáte vysokou hladinu hormonu FSH, testovací čárka (T) je světlejší než kontrolní čárka (C), nebo se neobjeví vůbec, dobrý předpoklad k otěhotnění
  • neplatný výsledek – neobjeví se žádná čárka

Test si můžete udělat kdykoliv během dne. V případě menstruace doporučujeme testování odložit.

Čtení výsledku:

  • Negativní test znamená, že nemáte vysoký FSH hormon, je to dobré znamení pro těhotenství.
  • Pokud ale máte nepravidelnou menstruaci nebo příznaky menopauzy, doporučujeme navštívit lékaře.
  • Pokud je test pozitivní, opakujte test opět za 5-7 dní.
  • Pokud jsou oba dva testy pozitivní, znamená to, že máte vysokou hladinu FHS hormonu, měla byste navštívit lékaře, pokud chcete otěhotnět.
  • Vysoká hladina FSH je rovněž známkou před menopausou. Pokud máte příznaky jako je nepravidelná menstruace apod., navštivte lékaře.
  • Pokud je druhý test negativní, znamená to, že hladina FSH není vysoká, je to dobrá indikace k těhotenství.

Upozornění:

Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.