Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR vzor č. 238 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BALERINA
Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR je zdravotnický prostředek s excelentní filtrační účinností a dobrou prodyšností. Zachycuje částice o velikosti viru SARS-CoV-2.
Skladem na e-shopu
35

O produktu

50131538

Certifikovaný respirátor třídy FFP2 vyrobený v České republice. Balerina Nanorespirátor PFHM931 FFP2 NR je tvořený nanomembránou, která má excelentní filtrační účinnost. Je odolný vůči vydechovaným kapénkám a zachycuje částice o velikosti viru SARS-CoV-2. Respirátor je výborně prodyšný a v kombinaci s jeho speciálním tvarem „fish-type“ (rybička) poskytuje maximální komfort. Aby co nejlépe přiléhal k horní části tváře, je vybaven flexibilním páskem přes nos. Nanorespirátory Balerina vynikají pestrou paletou vzorů – slaďte si barvu respirátoru s oblečením nebo jen s Vaší náladou! Vzor č. 238 se srdíčky.

Opakované použití

Běžný filtrační materiál, který zachycuje částice díky elektrostatickému náboji, při zvlhnutí ztrácí účinnost. Oproti tomu nano pomůcky fungují díky velice jemné síti vláken, takže vlhkost z vydechovaného vzduchu nemá na jejich filtrační schopnosti vliv. Filtrační účinnost tohoto respirátoru neklesá ani po 40 hodinách používání. Kromě kvalitní ochrany je tak dalším benefitem nanorespirátorů Balerina finanční úspora i snížení vyprodukovaného odpadu.

Hlavní vlastnosti

  • zdravotnický nanorespirátor FFP2
  • zachytí 99 % částic o velikosti 120 nanometrů (SARS-CoV-)
  • plně certifikovaný dle EN149
  • s flexibilním páskem přes nos
  • dobře přiléhá k obličeji
  • výborná prodyšnost
  • vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Otestování všech modelů za účelem posouzení shody s požadavky platné legislativy bylo provedeno v akreditovaných laboratořích. Respirátory splňují nejpřísnější požadavky mikrobiální čistoty a zdravotní nezávadnosti – nejsou cytotoxické, nedráždí pokožku a nemají senzibilizační potenciál. Respirátory řady Balerina jsou plně certifikovány dle EN149. Zavedený systém managementu kvality, pro vývoj a výrobu roušek a respirátorů, odpovídá normě ISO 9001:2015 + certifikát DEKRA.


Použití

Doporučený způsob ošetření: UV-C sanitizační box či takzvanou věšáčkovou metodou (mezi jednotlivými použitími uložte respirátor na 4 dny v suchu a čistotě).

Upozornění

Před použitím se ujistěte se, že respirátor není poškozen. Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost respirátoru.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.