Bamix Classic 160W tyčový mixér černý

Elektronika

Značka: BAMIX
Švýcarský tyčový mixér Bamix Classic spolehlivě rozmělní i tvrdé potraviny, a díky míchacímu nástavci poslouží také při přípravě omáček, polévek či koktejlů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104469

Připravujete přesnídávku pro děti, ořechy do vánočního cukroví, nebo si jen po ránu chcete umixovat smoothie a vyrazit za sportem?

Praktický švýcarský tyčový mixér Bamix Classic jemně rozmixuje měkké suroviny a úspěšně rozdrtí ty tvrdé. Hodí se na přípravu lahodných ovocných a zeleninových pyré, polévek, omáček či koktejlů, stejně jako na výrobu ledové tříště či sekání ořechů.

Dva nástavce, dvě rychlosti

Výše zmíněné (a mnohé další) činnosti zvládne mixér hravě díky dvěma nástavcům, jež jsou součástí balení: Nerezový multifunkční nůž odvede drsnou práci, zatímco důsledné promísení měkčích surovin obstará míchací nástavec.

Podle toho, jestli chcete míchat, nebo mixovat, využijete jednu ze dvou nabízených rychlostí – 10 000, nebo 16 000 otáček za minutu. Mixér se díky příkonu 160 Wattů jen tak nezadýchá. Je vysoký 35 cm, z toho délka nohy činí 14 cm a maximální ponor je 20 cm. Díky ergonomicky tvarované rukojeti máte při práci zaručený jistý úchop.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.