Bamix SwissLine M200 tyčový mixér bílošedý

Elektronika

Značka: BAMIX
Výkonný a multifunkční tyčový mixér Bamix z řady SWISSLINE se stane vaším nejlepším pomocníkem v kuchyni, ať už budete chtít připravit omáčku, našlehat sníh, nebo rozdrtit zmražené ovoce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104471

Bamix vám přináší exkluzivní řadu tyčových mixérů ze série SWISSLINE, jejíž švýcarskou kvalitu a provedení ocenil i veleznámý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Model M200 při přípravě téměř jakéhokoliv druhu jídla. Díky bohaté sadě nástavců můžete sekat zeleninu, ovoce, ořechy, šlehat sníh z bílků, připravovat lahodné domácí omáčky, anebo například drtit led.

Právě výkon 200 W a vysoce kvalitní ostří zajistí výjimečné výsledky i s tvrdými surovinami. I přes to ovšem mixér zůstává pozoruhodně tichý a při přípravě oběda nebudete nikoho příliš rušit. Přístroj vám navíc krásně padne do ruky a bude radost s ním pracovat.

Nic víc nepotřebujete

Využít můžete také praktickou mixovací nádobu o celkovém objemu 200 ml pro jednoduché sekání a mixování. K dispozici máte také 1000ml nádobku s šikovnou výlevkou a vodoznakem. Jednoduché čištění nástavců a nádob je pouze vrcholem ledovce skvělých vlastností tohoto modelu. Součástí balení je kromě 4 nástavců také pohledný stojan, díky kterému se vám nebude muset váš tyčový mixér povalovat někde v šuplíku, ale budete ho mít neustále po ruce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.