Potraviny a nápoje

Wolfberry Banány krájené BIO sušené plody 150 g

Značka: WOLFBERRY

Banány krájené BIO 150g Wolfberry jsou výborným a zdravým pamlskem. Během chvíle dodají energii a doplní vitamíny a minerály. V BIO a RAW kvalitě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Banány krájené BIO sušené plody 150 g

50092491

Banány patří po citrusových plodech k nejčastěji konzumovanému ovoci na světě. Jejich typická jemná a slaďoučká chuť a vůně je daná tím, že v porovnání s jinými druhy ovoce obsahují méně ovocných kyselin. Banány jsou velmi lehce stravitelné a obsahují pro lidský organismus mnoho důležitých vitamínů a minerálů.

Wolfberry krájené banány obsahují kolem 70 % sacharidů, takže jsou vynikající před, během, ale i po sportovních výkonech a těžké manuální práci, protože dokáží rychle doplnit energii. Navíc obsahují malé množství tuků a poměrně velké množství rozpustné vlákniny, takže rychle zasytí a jsou velmi dobře stravitelné.

Banány obsahují opravdu velké množství velmi prospěšného draslíku, ale najdete v nich například i vitamíny řady B a hořčík. Navíc je v banánech obsažený i tryptofan, který organizmus dále zpracovává na serotonin. Této látce se někdy říká “hormon štěstí“.

Wolfberry krájené banány jsou v BIO a RAW kvalitě a okamžitě po otevření balení vás ohromí jejich neuvěřitelná vůně. Jsou krásně měkké a mají lahodnou chuť, což je způsobeno jejich šetrným zpracováním. Jsou určeny jak k přímé konzumaci, tak k dochucení mléčných nápojů a jogurtů, různých kaší, dezertů, pudingů nebo müsli.

Vitamíny a minerály obsažené ve 100g: Vápník: 22 mg; Železo: 1.15 mg; Hořčík: 108 mg; Fosfor: 74 mg; Draslík: 1491 mg; Sodík: 3 mg; Zinek: 0.61 mg; Vitamín C: 7.0 mg; Thiamin: 0.18 mg; Riboflavin: 0.24 mg; Niacin: 2.8 mg; Vitamín B6: 0.44 mg; Kyselina listová: 14 ug; Vitamín A: 12 ug; Vitamín E (alfa-tokoferol): 0.39 mg; Vitamín K (fylochinon): 2.0 ug

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie: 1336 kJ / 318 kcal; Bílkoviny: 3.7 g; Sacharidy: 71.2 g; Tuky: 0.5 g; Vláknina: 7 g

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.