844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Banlangen Keli doplněk stravy 板蓝根颗粒 50g

Banlangen Keli doplněk stravy 板蓝根颗粒 50g

50096484
Doplněk stravy
Více o legislativě
199 Kč 398 Kč / 100 g

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: BANLANGEN KELI doplněk stravy 蓝根颗

Skupina: Imunita, antioxidant

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

kořen borytu barvířského (banlangen).

Evropská unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této rostlině. 

Přídatné látky: stearan horečnatý (protispékavá látka) 

Balení1sáček/5g inst. prášku/10 sáčků

Čisté množství potraviny: 50g/balení

Dávkování: doporučená denní dávka je 1 až 2 sáčky 3x – 4x denně. Příprava: obsah sáčku rozpustit v 100 ml horké (cca 80°C) vody, píít teplé.

Zajímavosti - příběh borytu barvířského (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Kořen borytu barvířského se v čínské medicíně používá už téměř dva tisíce let. „V Evropě jeho vynikající dezinfekční účinky využívali již keltští válečníci. Omezuje množení mikrobů zejména u Salmonella typhi, Neisseria meningitidis a leptospirózy. Pozitivně ovlivňuje činnost plic, srdce a žaludku. Omezuje riziko vzniku encefalitidy B, respiračních infektů, kurdějí a upravuje krevní tlak. Kromě isatanu obsahuje glucobrassicin, neoglucobrassicin, glucobrassicin-1-sulfonat a indigotin“

Zdroj: Jihočeská univerzita http://www2.zf.jcu.cz/~moudry/databaze/Boryt.htm

V současnosti patří k vůbec nejvyužívanějším tradičním čínským bylinám. Přisuzují se mu silné antibakteriální a antivirové účinky, je považován za jeden z nejúčinnějších antivirových prostředků. Působí také jako antitoxikum, zvyšuje imunitu.

Působení dle tradiční čínské medicíny:

Tato bylina dle TČM ochlazuje a horko RE, ochlazuje krev. Ochlazuje horkost. Hořká a ochlazující chuť byliny vstupuje do dráhy srdce, plíce a žaludku. Vylučuje toxickou horkost.

Popispřípravek obsahuje kořen borytu barvířského, jenž je v TČM používán již téměř dvě tisíciletí a patří mezi nejvyužívanější čínské byliny vůbec.

Použití:  kořen borytu barvířského se v TČM používá při celé řadě horečnatých a epidemicky se vyskytujících onemocněních.

Uchovávání: uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

EAN 6938706201473

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.