Barny´s ACTIValoe 2+1 ZDARMA 3x500 ml

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Barny´s ACTIValoe je doplněk stravy s obsahem výtažku z Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje mnoho biologicky aktivních látek důležitých pro organismus. Nejdůležitější složkou jsou polysacharidy, dále pak enzymy, vitaminy, minerály a stopové prvky, aminokyseliny.

Kvalita Aloe Vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Pouze ACTIValoe® má garantovaný vysoký obsah polysacharidů (minimálně 10%) díky patentované technologii Qmatrix. Nyní ve vánoční limitované edici s 1 balením navíc zdarma.

Aloe Vera

  • Přispívá k pročištění organismu.
  • Pomáhá k normální činnosti gastrointestinálního traktu (problémy se zažíváním, vyprazdňování a pohyb střev).
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá k fyzické pohodě.

Dávkování:

Pro podporu imunitního systému a v rámci detoxikace smíchejte 15 ml přípravku se 100 ml studené vody. Při zažívacích obtížích smíchejte 25 ml přípravku se 100 ml studené vody. Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně nejlépe nalačno. Celková denní dávka by neměla překročit 50 ml. Maximální denní dávka pro děti do 12 let je 15 ml.

Složení:

Čištěná voda, Qmatrix® ACTIValoe®, kyselina citronová, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina askorbová, chlorid chromitý hexahydrát.  Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 250 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt Aloe vera 200:1).

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let věku, kojící a těhotné ženy a není určen jako náhrada pestré stravy. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. ACTIValoe® je přírodní substance. Krytalizace roztoku nebo nažloutlé zabarvení není na závadu.