Barny´s ACTIValoe 2+1 ZDARMA 3x500 ml

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barny´s ACTIValoe obsahuje 100 % gel z Aloe Vera, která napomáhá dobrému trávení a podporuje pročištění organizmu. Přispívá k fyzické pohodě. Nyní vánoční balení 2+1 zdarma.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Barny´s ACTIValoe 2+1 ZDARMA 3x500 ml

50072325

Barny´s ACTIValoe je doplněk stravy s obsahem výtažku z Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje mnoho biologicky aktivních látek důležitých pro organismus. Nejdůležitější složkou jsou polysacharidy, dále pak enzymy, vitaminy, minerály a stopové prvky, aminokyseliny. Kvalita Aloe Vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Pouze ACTIValoe® má garantovaný vysoký obsah polysacharidů (minimálně 10%) díky patentované technologii Qmatrix. Nyní ve vánoční limitované edici s 1 balením navíc zdarma.

Hlavní vlastnosti Aloe Vera:

  • přispívá k pročištění organismu
  • podporuje správnou funkci střev a normální trávení
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • pomáhá vyrovnávat hladinu krevního cukru
  • pomáhá zmírnit únavu a napětí
  • příznivě ovlivňuje stav pokožky
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně nejlépe nalačno. Celková denní dávka by neměla překročit 50 ml. Maximální denní dávka pro děti od 3 do 12 let je 15 ml. Krystalizace roztoku nebo nažloutlé zabarvení není na závadu. 

Složení

Čištěná voda, Qmatrix® ACTIValoe®, antioxidant (kyselina citronová), konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný). Denní dávka 50 ml: obsahuje 250 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt Aloe vera 200:1). Barny´s ACTIValoe neobsahuje cukry, barviva ani zahušťovadla!

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, kojící a těhotné ženy. Děti do 12 let užívají 1/3 maximální denní dávky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.