Doplněk stravy

Barny´s Celadrin EXTRA silný 60 kapslí

Značka: BARNY´S

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Barny´s Celadrin EXTRA silný 60 kapslí

50068420

Úvod

Celadrin™ je inovativní revoluční komplex esterifikovaných mastných kyselin (EFAC), který je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Vitamin C doporučujeme užívat:
  • zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.
ZDROJ VITAMINU C

Složení:
(1 kapsle): Celadrin™ Vegetable Powder 500 mg (US Patent # 5,569,676 – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristové, myristo- olejové, palmitoolejové, laurové, palmitové a olejové, arabská guma – emulgátor), hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % DDD), stearan hořečnatý – emulgátor, oxid titaničitý – barvivo.

Dávkování:
Užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer. Užívejte spolu s jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Balení:
60 kapslí

Zdroj: www.barnys.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.