Barny´s HypnoX® l-tryptofan + bylinky 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barny´s HypnoX L-tryptofan + bylinky obsahuje kombinaci bylinných extraktů (mučenka, meduňka, kozlík, chmel, čajovník), vitaminů skupiny B a L-tryptofanu. Zdravý spánek a snadné usínání.
299

Cena za 100 g: 1 107 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50133681

Zdravý spánek a snadné usínání. Přípravek Barny´s HypnoX L-tryptofan + bylinky obsahuje 12 aktivních složek pro podporu spánkové hygieny. Kombinuje vysoce koncentrované rostlinné extrakty mučenky, chmele, meduňky, kozlíku, levandule, čajovníku s vitaminy skupiny B a aminokyselinou L-tryptofanem. Kozlík lékařský příznivě působí na spánek a usínání. Chmel otáčivý přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má uklidňující účinky, společně s mučenkou podporuje relaxaci a klidný spánek. Meduňka lékařská příznivě působí na duševní zdraví, relaxaci a spánek. Vitaminy skupiny B příznivě ovlivňují nervový systém. Tryptofan je esenciální aminokyselinou a výchozí látkou při biosyntéze řady důležitých látek, např. serotoninu a nikotinamidu.

Kdy Barny´s HypnoX L-tryptofan + bylinky užívat?

  • pro snadnější usínání
  • pro zklidnění mysli
  • pro hlubší spánek a odpočinek
  • v období zvýšené psychické zátěže
  • bezpečný i při dlouhodobém podávání

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli půl hodinu až 1 hodinu před spaním. Kapsli polykejte celou a zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Extrakt z květů mučenky pletní (Passiflora incarnata) extrakt 4:1100 mg, extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) extrakt 4:1100 mg, extrakt z květů meduňky lékařské (Melissa officinalis) extrakt 5:1 100 mg, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) ≥ 0,8% kyseliny valerové 15:1 70 mg, L-tryptofan 50 mg, extrakt z natě levandule úzkolisté (Lavandula angustifolia) extrakt 4:1 40 mg, extrakt z listů zeleného čaje Čajovník čínský (Camellia sinensis) extrakt 25:1 s 40% obsahem L-theaninu 12,5 mg, L-theanin 5 mg, niacin - vitamin B3 4 mg (25 % RHP), thiamin - vitamin B1 1 mg (91 % RHP), riboflavin - vitamin B2 0,7 mg (50 % RHP), vitamin B6 0,7 mg (50 % RHP), vitamin B12 1,25 µg (50 % RHP) v jedné kapsli. RHP ……. referenční hodnota příjmu.

Plnidlo (maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulosa).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivosti na některou složku produktu. Nedoporučuje se užívat současně s alkoholem, jinými léky nebo doplňky stravy se sedativním účinkem jako například třezalka tečkovaná. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.